כתבו עלינו בעיתון

כמה שזה מרגש לראות את המאמצים שלך נושאים פרי, יש הכרה ומשבחים בעיתונים. אתם מוזמנים להציץ בקטעי עיתונות בהם תוכלו להתרשם מהעשייה הרבה, מהשבחים ואפילו אייתו את שמנו נכון 😍. להלן תקצירים מתוך העיתונות:


צעד קדימה "כשאופיר רוזן, בן 40 יליד חדרה, פתח את "סטודיו במה" בעיר הולדתו, כול כוונתו הייתה להקים בית ספר איכותי למשחק לתושבי האזור, מבלי שיצטרכו לנסוע לשם כך לתל אביב. השנה לדבריו, הוא מתכוון להפוך את המקום גם לתיאטרון של ממש, שילמדו בו מאות צעירים ובני נוער...."


שלומי קוריאט "שלומי קוריאט שחקן, קומיקאי ומנחה בטלוויזיה הגיע ל"סטודיו במה" לכיתת אמן עבור תלמידי הסטודיו. המפגש היה מוצלח מאוד. שלומי כדרכו, העביר את המפגש בהרבה חן הומור ואנרגיה חיובית הצחיק את הילדים אך גם נתן טיפים ולימד מנסיונו..."


עדי בוסקילה גאווה מקומית- בסוכנות השחקנים של "סטודיו במה" ממשיכים לדחוף ולקדם בני נוער מקומיים. ההצלחה האחרונה היא של השחקן המוכשר עדי בוסקילה שכבר מככב על המסך במספר פרוייקטים..."


אדם שמידט אופיר רוזן, מנהל "סטודיו במה" סיפר לנו בהתרגשות רבה כי תלמידו אדם שמידט מחדרה מככב בסרט "טיפת לחם" ותמונתו אף מתנוססת על הפוסטר המייצג את הסרט...."


קייטנת אמנויות הבמה איפה? "סטודיו במה" (רחוב הגיבורים 45) חדרה מה עושים? המשתתפים ייחשפו וייקחו חלק במגוון סדנאות ושיעורים לאמנויות: דרמה ותיאטרון, אימפרוביזציות והומור, משחק מול מצלמה, ליצנות, עבודה על טקסט דיקציה ופרויקציה, בימוי שיר ופיתוח קול, תנועה לצד ברייקראנס היפ הופ, זומבה ותיאטרון תנועה...."


חנוך לוין רצינו לספר לכם על השחקן המוכשר דור (גל) גלולה, הלומד שנה 5 ב"סטודיו במה" והתקבל לשחק במחזמר "גריז" בתפקיד מוביל לצידם של כוכבים מוכרים כמו בן רביד (גאליס) אורנה דץ (האלופה) ועוד..."


קוקי ב"סטודיו במה בחדרה" ממשיכים לייצר את שחקני התיאטרון של מחר והפעם אנחנו רוצים שתכירו את דור גלולה תלמיד כיתה י בתיכון חדרה..."


בין האזעקות כבר חלפה שנה שלמה מאז מלחמת צוק איתן לא יאמן איך הזמן רץ מהקיץ האחרון. דווקא בתקופה שמשרד התרבות והאומנים מתחככים בינם לבין עצמם עולה מחזה מרתק ששם זרקור אודות המלחמה ההיא דרך נקודת מבט של בני הנוער....."


מה עושים בקיץ "החופש הגדול הו זמן שבו ילדים ובני נוער רבים מעדיפים "לא לעשות כלום" הם כבר גדולים מידי בשביל קייטנות, וקטנים מידי בשביל לעבוד....."


מופעי הסיום ב"סטודיו במה" כמו בכול שנה כך גם השנה מופעי הסיום של "סטודיו במה" לא היו מביישים אף במה מקצועית 9 מופעים מולפאים.


ידיעות חדרה סוף שנה 2015 "ב"סטודיו במה מחדרה חגגו השבוע באולם "מופת" את מופע סיום הקיץ בתשעה מופעי סיכום. השבוע בחדרה- אליפים גאים ונרגשים לספר לכם שהמחזה "אליפים" מבית היוצר של "סטודיו במה" נבחר להשתתף בפסטיבל סתיו תיאטרוני של מרכזי קהילה מתל אביב יפו....."


אליפים- זכתה מקום ראשון "בתחרות סתיו תיאטרוני 2015 "אליפים" של החבר'ה מחדרה נבר להשתתף בפסטיבל סתיו תיאטרוני של מרכזי קהילה..."


סשה בזרוקוב- תפקיד מוביל בבילי אליוט "שמחים ונרגשים לספר לכם כי לאחר אודישנים מפרכים במשחק, שירה ורי- קוד, ומתוך מאות מועמדות נבחרה התלמידה המוכשרת מ"סטודיו במה"....


סשה בזרוקוב תפקיד מוביל בבילי אליוט "תעשו כבוד לסשה בזרוקוב בת ה12 מחדרה תלמידת בית ספר למשחק "סטודיו במה".....


משחקים בחצר האחורית "אם חלמתם להיות הליאור אשכנזי הבא, ואתם גרים בחדרה, הנה גם לכם יש הזדמנות ללמוד משחק בלי לנדוד למחוזות המרכז..."


חדרה על הבמה "בשורה טובה לחובבי משחק בית ספר למשחק, המיועד לילדים, נוער ומבוגרים עבר לאחרונה מתיחת פנים..."


תיאטרון-אליפים "ההצגה לנוער של "סטודיו במה" בחדרה על פי ספרה של אסתר שטרייט-וורצל, שזכתה במקום הראשון בפסטיבל "סתיו תיאטרוני" 2015, מתרחשת בסוף שנות ה-60...."


אליפים- תיאטרון חדרה ותל אביב "גאים ונרגשים לספר לכם שהמחזה "אליפים" מבית היוצר של "סטודיו במה" נבחר להשתתף בפסטיבל סתיו תיאטרוני של מרכזי קהילה מתל אביב יפו שהתקיים באולם הגדול בצוותא תל אביב...."


מציצים "במוצאי שבת האחרון נערך "בסטודיו במה" חדרה ערב זמר, שכול הכנסותיו נועדו לסייע ולו במעט למלחין האהוב נחום היימן לקיום הערב חברו יחדיו בהתנדבות ...."


ילדי רחוב- השבוע בלדרעה "נערי רחוב הוא פרוייקט ייחודי שנעשה בחצי השנה האחרונה עם תלמידי הסטודיו למשחק בחדרה "סטודיו במה" בהנהלת אופיר רוזן. הפרוייקט שיתף את התלמידים ביצירה מהרגע הראשון הם חקרו, כתבו ויצרו ביחד דמויות...."


חיי רחוב בתיאטרון "נערי הרחוב הוא פרוייקט שפועל בחצי השנה האחרונה ב"סטודיו במה" בחדרה תלמידי המשחק שותפים ליצירה מהרגע הראשון. הם חקרו כתבו ויצרו ביחד דמויות..."


נויה גבאי "תכירו את נויה גבאי. רק בת13 מכרכור, אבל כבר נחשבת לדור העתיד של השחקנים בישראל...."


אמה בושארי- הסדרה מטומטמת "אמה בושארי קיבלה תפקיד חשוב ויוקרתי בקומדית פשע שתשודר בהוט והיא תשחק לצד הזמר מוקי והשחקן ליאור רז מ"פאודה"....."


עידן פרוינד- מבט מקומי "לפי כול התחזיות הולך להיות קיץ חם השנה ומסתבר שלתושבי חדרה יהיה ממש לוהט כי נציג של העיר- עידן פרוינד ניבחר, מבין מאות מועמדים, לתוכנית הקיץ המצליחה בערוץ הילדים- הבנים והבנות...."


עידן פרוינד- ידיעות חדרה "תעשו כבוד לעידן פרוינד, שחקן צעיר כשרוני, שנבחר מבין מאות מועמדים להיות חלק מתוכנית הקיץ הפופולארית של ערוץ הילדים "הבנים והבנות"......"


כתבה אור אברהם- המדור של החבר'ה הטובים "אור אברהם המסיימת בהצלחה גדולה את השנה השנייה ב"סטודיו במה" אור המיוצגת בסוכנות השחקנים המצליחה של הסטודיו, התקבלה מתוך עשרות מועמדים לשחק בסרט תדמית לעיר פקיעין!!!!......"


התלמידה אווה פנקין מככבת "הילדה אווה פנקין בת ה-13 הלומדת ב"סטודיו במה" בחדרה השתתפה בתחרות שירה בינלאומית בבולגריה בעיר "נסבר"......"


שיתוף פעולה עם פנאי העיר "הוסכם על שיתוף פעולה בין בעמותה לתרבות הפנאי וביןהמרכז לאומניות הבמה "סטודיו במה" מה שיצעיד את התרבות התיאטרון בעיר חדרה קדימה. שיתוף הפעולה יוליד חוגי תיאטרון ומסגרות לימודיות לתיאטרון ואומנויות הבמה...."


תיאטרון במה מארח את ההצגה יום חדש -נערה בהפרעה "הצגת יחיד חדשה ב"סטודיו במה" בחדרה מעלה את סיפורה של נערה, השוקעת אל הפרעות אכילה ואל בעיות נוספות של גיל הנעורים...." "סטודיו במה" בחדרה פותח את השנה עם ההצגה "יום חדש" שכתב וביים אברהם שלום לוי...."


מוריס כהן- מציצים "חוויה מיוחדת במינה ומרגשת מאד הייתה לתלמידי "סטודיו במה" כשאופיר רוזן הזמין את השחקן המוכשר מוריס כהן לכיתת אמן עבור תלמידיו. האהבה לתיאטרון ומשחק החלה אצל מוריס כהן כבר בגיל 15..."


פנטזיה התגשמה "טופז מרום תושבת חדרה משתתפת בעונה השנייה של הסדרה "בתולות" בתפקיד נועם בתה של שלי רג'ואן (מגי אזרזר) מרום לומדת ב"סטודיו במה" כבר שש שנים והיא "סומנה" על ידי אופיר רוזן הבעלים של הסטודיו...."


ניב חטב-השבוע בחדרה "סטודיו במה" המרכז העירוני לאומנויות הבמה, שמח להתחיל את השנה עם בשורה משמחת- במסגרת גילוי כישרונות מקומיים השחקן הצעיר ניב חטב הצטלם לפרסומת עבור רשת האופנה...."


ביכורים תוצרת חדרה- פסטיבל ביכורים2017 " בחנוכה הקרוב, לראשונה בארץ ובחדרה ייערך באולם מופת המחודש בעיר (ההסתדרות) תיאטרון הביכורים. מדובר ביוזמה חדשה של המרכז העירוני לאומנויות הבמה והתיאטרון בשיתוף "סטודיו במה" (של פנאי העיר) הכוללת תחרות יוצרים נושאת פרסים....."


כתבה תיאטרון ביכורים " למימוש החזון של ראש העיר לפתח בחדרה את תחום התרבות. מדובר באירוע יוצא דופן וכול הכבוד לכול העושים במלאכה אופיר רוזן היה נרגש והוסיף חכיתי לכם חיכיתי לכם 14 שנים...."


אודיל אליסון "אודיל אליסון החדרתית תלמידת "סטודיו במה" ומיוצגת ע"י סוכנות השחקנים של הסטודיו. אודיל לקחה חלק בעונה החולפת של הבנים והבנות ומאז סוחפת אחריה מאות מעריצים שעוקבים אחריה בכול דרך האפשרית...."


סוף שנה 2018 "ושוב הסתיימה לה שנת פעילות ב"סטודיו במה" עם 10 מופעים מרגשים ומופלאים והרבה רגעים עוצרי נשימה מרוב התפעלות. חלק מהמופעים היו מקוריים וחלקם מהקלאסיקה גון: "חולם ליל קיץ"....."


פסטיבל הביכורים ה2 " ההצגה "הפלפל של גבאי" בבימוי של חיים אלקובי זכתה במקום הראשון בתיאטרון הביכורים השני של פנאי העיר חדרה כך קבעו חמשת השופטים בתחרות בסיום ההצגה השלישית....."


מציצים- הבחירות מאחורינו אבל.... מה עושים יחדיו, בערב החג, אופיר רוזן- מנהל מחלקת התיאטרון בחדרה ובעלים של "סטודיו במה" בשיחה עם לא אחר מיואב הורוביץ...."


פרימיירה פוראבר עם השחקנים שלנו "בשבוע שעבר התקיים אירוע השקה של "פראבר" הסדרה החדשה של ערוץ teennick ושל hot קומדיה לילדים מדע בדיוני וגם לחדרה....."


דין בכיתת אמן בסטודיו "התבשרנו כי "סטודיו במה" ארח את די מרישניקוב השחקן הנפלא, לכיתת אמן דין מוכר לילדים ולנוער מסדרות רבות בהן השתתף, כמו "פלשבק" "פלמון" סדרת הנוער "כפולה" בה שיחק לצידם של נועה קירל ועופר שכטר ועוד...."


תיאטרון הביכורים ה-3 "אירוע התרבות היוקרתי של חדרה ייערך בחנוכה זו השנה השלישית במשך שלושה לילות יעלו שלוש הצגות בהופעות הבכורה, רגע לפני שהן עולות על הבמות הגדולות של התיאטרון הישראלי במחיר סמלי בלבד....."


טופז מרום- סטודיו במה מובן המילה וראו אותה מתבגרת לנגר עיניהם. רק קיוונו שזו תיהיה חוויה טובה שהיא לא תתאכזב. כול הזמן הזכרנו לה שהיא לא חייבת להיות שם אלא רק אם טוב לה והיא נהנת...."


16 מלאו לנערה " בלי שום גינונים של כוכבת, טופז מרום מספרת בגילוי לב על החיים באור הזרקורים, על הקשיים החברתיים שליוו אותה בבית הספר היסודי, על המשפחה התומכת ועל החלומות הכי כמוסים שלה רק בגיל 16...."


פסטיבל תיאטרון ביכורים ה-3 בקצב הג'אז " ההצגה "ג'אז בקו הבלגי" מחזה אקשן מאת גיא באומהקר ובבימויו של אברהם שלום לוי, זכתה בפרס ההצגה המצטיינת של תיאטרון הביכורים השלישי של חדרה...."


כול העולם (סטודיו) במה כסטודנט צעיר בבית צבי אופיר רוזן יודע בדיוק מה הוא רוצה לעשות שיהיה גדול. לפני 16 שנים עם אשתו עדי זורע הקים במרכז חדרה את "סטודיו במה" מרכז תרבות אזורי לאומניות הבמה והתיאטרון....."


טופז מרום בתולות- " למרות מזג האוויר הסוער, כולם הגיעו לאירוע ההקרנה הבכורה של הסדרה "בתולות" בכיכוכה של השחקנית המדהימה מ"סטודיו במה" חדרה טופז מרום...."


סטודיו במה תיאטרון פעיל " ההצגות הראשונות שנבחרו לעלות בסטודיו הן שתי הצגות היחיד שבהם משחק אברהם שלום לוי שכבר קנו להן שם של כבוד בתל אביב. ההצגה "צביקה חייל"....."


כתבה- קובי פרג "מי לא מכיר את אולפני הצילום "האחים פרג" שברחוב דיזינגוף בתל אביב? אולפני צילום הקיימים כ60 שנה והפכו למותג. למשפחת פרג' היה ברור שגם קובי פרג' יצטרף לעסקי המשפחה אבל לקובי היו תוכניות אחרות....."


ערב עשיר של מופעי הסיום ב"סטודיו במה" חדרה " ב"סטודיו במה" הגדילו לעשות השנה, 9 מופעי סיום מרהיבים ומיוחדים, כול מופע שונה מקודמו בהתאם לגיל ולשנתון.


עדן גרינברג הילדה החדרתית "את השחקן ציון ברוך כולכם מכירים ובוודאי נהנים לראותו בקמפיין השנתי של שופרסל. מתברר שגם לחדרה יש חלק באותו קמפיין על כך נודע לנו מאופיר רוזן מנהל "בטודיו במה"....."


צעד קדימה "קבוצת התיאטרון של "סטודיו במה" העלתה השבוע מחזה מקורי בשם "ריחות וטפטופים". וזה סיפור הנארג בתוך סיפור דרך דמיוני של משורר, היושב על כוס תה בבית קפה ומחפש באמצעות העוברים ושבים את המחזה שלו...."


תלמידי סטודיו במה בחדרה במופע החצי שנתי "בשבוע שעבר הסתיימו ובהצלחה גדולה מופעי אמצא השנה ב"סטודיו במה" בחדרה. הילדים היו נהדרים וריגשו את הקהל הרב שגדש את "אולם דנה"....."


אורן גוזלן מסטודיו במה חדרה התקבל לשחק בסדרה "הקלמרים" "אייטם מרגש ומעורר גאווה מ"סטודיו במה" בחדרה אורן גוזלן, תלמיד ב"סטודיו במה" ורשום בסוכנות השחקנים של הסטודיו...."


הילי ילון בקרה בסטודיו במה ונפגשה עם התלמידים "אפרופו "סטודיו במה" רכבת הכוכבים לא מפסיקה לדהור לחדרה והפעם במסגרת כיתות האמן של "סטודיו במה" הגיעה השחקנית- הילי ילון שמוכרת לכול בני הנוער מהסדרה השמינייה (בתפקיד איה דביר)...." חג בלב "תיאטרון נוצר לקהל, ואין תיאטרון שמתקיים בלעדיו את הכלל הזה למדנו בשבוע שעבר, כשחויינו תיאטרון אמיתי מהו. מראשית ההתחלה, מהיצירה ועד ההפקה...."


התעוררות "לא ברור אם הדבר קשור לרוחות חדשות המנשבות, העירייה אבל מה שבטוח הוא כי לפחות בתחום התרבות חלה בחדרה תזוזה מסויימת לא רק תיאטרון וקולנוע באולם רנה שני-גם בית פיינברג...."


כתבה- עם פיני טבגר "אנו שמחים לבשר לתושבי חדרה והסביבה כדי ללמוד משחק מקצועי לא צריך יותר לרוץ לתל אביב ב"סטודיו במה" נפתחו קורסים מקצועיים ומביאים את המורים המובילים בתחום אלינו לחדרה....."


שיחקו מהלב "שיחקו מהלב- חניכי סטודיו במה בערב לציון המאבק באלימות נגד נשים ערב מרגש התקיים בויצו חדרה, בשיתוף כול ארגוני הנשים, לציון היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים....."


כוכב זור (ע)ח בשמי חדרה "כולנו התרגלנו כיום לכוכבים המפיצים או יותר נכון "הנולדים" כהרף עין על מרקע הטלויזיה באיזו תוכנית ריאליטי, בטלנובלה "כאילו" עברית או בפרסומת "שטוחנת את המוח כול 2 דקות......."


ערב אלימות במשפחה "ערב מרגש מאוד התקיים בויצו חדרה, בשיתוף כול ארגוני הנשים, לציון היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים לאחר שירתה המופלאה של הזמרת חני ליבנה...."


טופז מרום מ"סטודיו במה במה"בחדרה בקרוב בסדרת מתח בטלויזיה "טופז מרום, הלומדת ב"סטודיו במה" בחדרה זה 5 שנים התקבלה לתפקיד מוביל בסדרת המתח החדשה של hot "בתולות"...."


חדרה על הבמה חמישית מחמישייה "ביום רביעי שוב התקיימה כיתת אמן ב"סטודיו במה" זאת כחלק מהתהליך רכישת ידע וכלים מאדם מוכר....." ובעל ניסיון עשיר בתחום.


בית חדש לשחקנים "בית ספר למשחק סטודיו במה אותו מנהלים זוג השחקנים אופיר רוזן ועדי זורע עבר דירה, וביום ראשון האחרון נערכה פתיחה חגיגית של בית ספר החדש ברחוב הגיבורים בנוכחות מאות תלמידים, בני משפחה ואורחים...."


הנוער מסטודיו במה בחדרה למען חולי הסרטן! "סטודיו במה המנהל על ידי אופיר רוזן ועדי זורע מספק שיעורים שונים לבני הנוער בעיר. מריקוד, תנועה משחק מול מצלמה ועד לפיתוח קול...."


עמוס לביא ואופיר רוזן בסטודיו במה חדרה   "באולם במה של בית ספר למשחק סטודיו במה, הצטופפו עשרות תלמידי הסטודיו מגילאי 5 ועד50 פלוס כדי לשמוע מפיו של שחקן התיאטרון, הקולנוע והטלויזיה, עמוס לביא, על חייו כשחקן...."


באמצע השנה "כך באמצע השנה, שני מופעים יפים ומרגשים הפכו את "סטודיו במה" בחדרה, לתיאטרון אמיתי שלא היה מבייש אף במה בארץ....."


סטודיו במה אומנויות הבמה "בכניסה לסטודיו, ניכרה התרגשות, ילדים וילדות, נערים ונערות מאופרים ולבושים לבוש צבעוני עלו וירדו במדרגות. כמה נשים בלבוש שחור עם כובע צ'יפליני תואם באו והלכו תוך שהן  ממלאות מטלות נסתרות...."


התארח ב"סטודיו במה" תומר טל "ביום ראשון האחרון התארח ב"סטודיו במה" תומר טל כוכב הטלנובלה "מיכאלה" הידוע בשם "צוף" תומר שיחק איתם משחקי תיאטרון וציין בהתלהבות את רמת התלמידים בסטודיו...."


"סטודיו במה"- מופעי סיום מרהיבים ""סטודיו במה" סיים עוד שנה של פעילות נפלאה ופורייה. סיכום השנה נעשה בשני מופעים שונים, באולם "רנה שני" בחדרה...."


הצגה "אליפים" "אופיר רוזן, מנהל "סטודיו במה" בחדרה, לקח את תלמידיו לחזות בהצגה "אליפים" בתיאטרון מדיטק בחולוןץ ההצגה מחזירה אותנו לשנות ה-60 המאוחרות....."


כוכב זור (ע)ח בשמי חדרה "כולנו התרגלנו כיום לכוכבים המפיצים (או יותר נכון "הנולדים") כהרף עין על מרקע הטלויזיה באיזו תוכנית ריאליטי, בטלנובלה "כאילו" עברית או בפרסומת "שטוחנת את המוח" כול שתי דקות....."


בית ספר למשחק באווירה אחרת לזכרה של סבתא "אופיר רוזן הוא המנהל של "סטודיו במה" בחדרה. זהו בית ספר למשחק שהוא הקים עם רעייתו עדי זורע בביתה הקטן של סבתו יהודית בניאס ז"ל: היה לנו קשה לחשוב שמישהו אחר יתגורר בביתה של סבתא שהיינו קשורים והייתה יקרה...."


מסע בעולם התיאטרון "בסיומה של שנת לימוד מהנה, מעשירה ורצופת חוויות ב"בסטודיו במה", הועלה מופע סיום מרשים שכלל תנועה, שירה, משחק והכול נכתב, נערך ובויים על ידי אופיר רוזן, בעליו של "סטודיו במה" ורעייתו עדי זורע....."


פתיחת שנת הלימודים "שנת לימודים "סטודיו במה" הסתיימה בקול תרועה רמה, 50 תלמידים הרימו ערב תיאטרון ברמה גבוהה יותר באולם רנה שני...."


מציצים - המדור של החבר'ה הטובים " תלמידי "סטודיו במה" בחדרה נהנו מחוויה מיוחדת כשהמנהל הסטודיו, אופיר רוזן, לקח אותם להצגה "שרה גיבורת נילי" בתיאטרון מדיאטק בחולון. בסיום ההצגה הוזמנו כול תלמידי הסטודיו מחדרה אל מאחורי הקלעים....."


אלינור גרשפלד "הילדה אלינור גרשפלד הלומדת ב"סטודיו במה" נשלחה על ידי סוכנות השחקנים של הסטודיו לאודישנים עבור סרט פרסומת לדואר ישראל....."


  מסע בעולם התיאטרון "בסיומה של שנת לימוד מהנה, מעשירה ורצופת חוויות "בסטודיו במה" הועלה מופע סיום מרשים שכלל תנועה, שירה משחק והכול נכתב, נערך ובויים על ידי אופיר רוזן, בעליו של "סטודיו במה"......"


הסתיימה בקול תרועה "שנת הלימודים בסטודיו במה הסתיימה בקול תרועה רמה, 50 תלמידים הרימו ערב תיאטרון ברמה גבוהה ביותר באולם רנה שני......"


    "לכבוד היום הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים העלו שחקני "סטודיו במה" הבוגרים, ערב שכולו פרי יצירתם, בנושא קשה וכאוב "לא לסמים כן לחיים" הצליחו לגעת בצורה אמיתית וממוקדת בכול הנקודות הכואבות....."


מה חדש? " "סטודיו במה" הצטרף לתחרות של מאקו כוכב נולד כ-80 מתלמידי הסטודיו השתתפו בקליפ שניבנה על פי השיר "תן" אותו שרה הזמרת רוני דלומי. בהדרכתו של אופיר רוזן, שביים את הקליפ הילדים נתנו ביטוי משחקי למילות השיר...."


רואים ירוק בעיניים "אברהם שלום לוי, שחקן מחזאי ובמאי החל את דרכו בניו יורק, שם למד בבית ספר המפורסם 'לי שטרסברג', בזמן שהותו בניו יורק הוא פעל כיוצר עצמאי והעלה את הצגת היחיד שלו "צביקה חייל"...."


אחותי 'מסניפה האם לספר להורים? "צריכת אלכוהול וסמים, הולכת ומתגברת בקרב הנוער בישראל, משפיעה ועל התנהלות של הצורך אותם, וכתוצאה מכך מתגברת האלימות במשפחה, בין בני הנוער ובחברת הבוגרים בישראל....."


הבורר הגיע לעיר "אולם התיאטרון "בסטודיו במה" היה מלא וגדוש השבוע בילדים ומבוגרים שבאו לשמוע ולראות את השחקן משה איבגי, שהגיע להעביר כיתת אמן לתלמידם. איבגי סיפר לקהל על מהות המקצוע, והסביר שהתהילה האופפת את השחקן היא תוצר נלווה אך לגמרי לא העיקר......"


יש כישרונות גדולים בפריפריה עמוס לביא ואופיר רוזן בסטודיו במה בחדרה   "באולם "במה" של בית ספר למשחק סטודיו במה, הצטופפו עשרות תלמידי הסטודיו מגילאי 5 עד50 פלוס כדי לשמוע מפיו של שחקן התיאטרון, הקולנוע והטלויזיה, עמוס לביא על חייו כשחקן...."


יובל ושיר 2011 "בקרוב יעלו בערוץ 2 שתי סדרות חדשות: "נישואים פלוס" ו"יום האם" בשתיהן תככבנה שחקניות צעירות הלומדות ב"סטודיו במה" חדרה: יובל קרוצ'ניצקי (שנה רביעית בסטודיו) ושיר זמיר (שנה שנייה בסטודיו)......"


סמי הורי- כיתת אמן מבט מקומי " השבוע התארח בסטודיו במה במסגרת כיתות האמן השחקן סמי הורי וסיפר על תחילת דרכו כשחקן ועל אהבתו הרבה למקצוע. הוא גם הציע טיפ לתלמידים: "קבלו בתחילת הדרך כול תפקיד גם אם הוא קטן...."


הרחובות שלנו " במסגרת התוכנית "הרחובות שלנו" בערוץ 2 נבחר "סטודיו במה" להצטלם לתוכנית, כאחד האתגרים המיוחדים ברחוב הגיבורים בחדרה. המנחה ניב רז שהגיע עם צוות גדול....."


"חתונה בהמתנה"  בסטודיו במה "כמו בכול בתי הספר התיכוניים ועוד מעט גם בבית הספר היסודיים וגם ב"סטודיו במה" בית ספר למשחק בחדרה, מגיעה שנת הלימודים הנוכחית לסיומה מטבע הדברים את סיום  שנת הלימודים ב"סטודיו במה"....."


  סוף שנה 2012- מבט מקומי "הסתיימה שנה"ל ב"סטודיו במה" עם שבעת מופעים מרגישם שעלו על במת הסטודיו ב"אולם דנה" שנקרא על שמה של הנערה דנה רייך ז"ל המופעים התפרשו על פני כמעט 3 חודשיים, מיוני ועד אוגוסט...."


  קייטנת- חופש על הבמה 2012 "וואו!!!!! זו המילה הכי מתאימה למופע הסיום של קייטנת "חופש על הבמה" בחדרה. כולה, שבועיים בלבד ואיזה הישגים. החגיגה החלה בתערוכת יצירות של הילדים שלא הייתה מביישת חוג אמנות שנתי וכמעט הכול בנושאי תיאטרון ובמה...."

פורסם ב: