פסטיבל ביכורים

סטודיו במה אחראי על הפקת מבחר אירועי במה ופעילויות העשרה, המעודדים יצירה והשתתפות בעולם הבמה בדרך מיוחדת, מהנה ומקצועית.

פסטיבל ביכורים

חגיגת של הצגות בכורה המושכת אליה מאות במאים ומחזאים בתחילת דרכם וממקמת את העיר חדרה על מפת התיאטרון הארצית. גם השנה, כמו בכל שנה יבחרו 20 מחזות שיעמדו בקריטריונים המפורסמים מראש. מבין המחזות שיתמודדו, 3 יזכו לייעוץ וליווי מקצועי, שימוש בחללי העבודה של סטודיו במה ועוד. הפסטיבל מתוקצב על ידי משרד התרבות וההצגה הזוכה תקבל חשיפה ומעטפת שיווקית מיוחדת.

שמות הזוכים בפסטיבל הביכורים ה- 4

במאית מצטיינת - עמית לוי ״אישה בונה״. מחזה מצטיין - מונדי יוסף ז״ל ״זה מסתובב״. שחקן מצטיין - גיא דמינוב ״זה מסתובב״. שחקנית מצטיינת - אילנית לנסקי, ועדי זורע וההצגה הטובה ביותר - ״שתי חברות וסוס אחד״

פסטיבל הביכורים ה- 5 הסתיים בהצלחה גדולה !

להלן רשימת הזוכים: ההצגה הזוכה  - "כמו פרפר" שנכתבה על ידי חי אליהו. מחזאי מצטיין - משה עזוז שכתב את "טריו אקרובט". שחקן מצטיין - אלון דה פריז שכיכב ב"טובת המערכת". שחקנית מצטיינת - אפרת בזר שכיכבה ב"כמו פרפר". במאית מצטיינת - שיקמה הופמן-זיו על בימוי "כמו פרפר". ציון לשבח שחקנית - ספיר יוסף מההצגה "טובת המערכת". ציון לשבח במאי - רן בן שושן על בימוי "טובת המערכת".

רגע הזכייה של פסטיבל הביכורים ה-5 -


סניף חדרה

פסטיבל הביכורים ה-6 נדחה עקב מלחמת "חרבות ברזל"